درباره ما

تولید و کار با عطر، یک حرفه قدیمی و بهتر بگوئیم باستانی است که نیاز به طبع لطیف هنری، مهارت و دانش خاصی دارد. در حدود 2500 سال پیش ایرانیان باستان از عطر و مواد خوشبو کننده به صورت زینتی و تجملاتی استفاده می­کردند. عطرها امروزه از ترکیب اسانس­ها، حلال­ها، تثبیت کننده­ها و ترکیبات معطر ساخته می­شوند.

یکی از مهمترین دغدغه­های مردم خرید عطر با ماندگاری بالاست. شرکت رادمان رایحه پارس تحت علامت تجاری سیلورفاکس از سال 1395 در زمینه تولید و فروش عطر، ادکلن از مرغوبترین عصاره­های معطر گیاهی فعالیت خود را آغاز نموده است.

سعی گروهی ما بر این است تا علاوه بر تولید محصولات با ماندگاری بالا، اطلاعات مفید و مورد نیاز انتخاب عطر و ادکلن را در اختیار علاقه­مندان به این صنعت قرار دهیم.

یکی دیگر از اهداف اصلی رادمان رایحه پارس، سعی بر به وجود آوردن روندی دائمی مبنی بر رضایت مشتریان است و به همین دلیل، تصمیم­های خود را بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتری می­گیریم. این شرکت، به دلیل اینکه خود وارد کننده مستقیم عصاره­های معطر از مبادی قانونی و با دارا بودن کادر تولیدی خبره است، مجموعه­ی کاملی از به روزترین عطرهای مردانه و زنانه، و ست­های هدیه را داراست.

ما هرروز به دنبال بهتر شدن هستیم و امیدواریم با همراهی شما مشتریان عزیز، این مجموعه را بیش از پیش گسترش دهیم. لطفا با انتقادات و پیشنهادات خود ما را یاری کنید.